Novinky v ČR tisknout

Hlasujte ve veřejné galerii o nejlepší fotografii!

V rámci fotografické soutěže Není les jako les jsme připravili veřejnou galerii fotografií, ve které můžete hlasovat o nejlepší snímek celé soutěže, jehož autor obdrží digitální fotoaparát. Hlasovat je možné až do 10. září 2014.

V letošním ročníku jsme se rozhodli dát prostor při hodnocení také veřejnosti, návštěvníci fotogalerie tak mohou hlasovat o nejlepší fotografii ze všech zaslaných soutěžních snímků a při vyhlášení vítězů zjistí, zda se jejich tip shodoval s výběrem poroty.  Autor fotografie s nejvyšším počtem hlasů obdrží výhru veřejnosti v podobě digitálního fotoaparátu Canon PowerShot SX600HS. Veřejná galerie je dostupná ze stránek fotosoutěže www.vyfotdrevo.cz.

Fotografie mohou soutěžící posílat prostřednictvím formuláře na webových stránkách fotosoutěže.  Mediálním partnerem soutěže je kromě časopisu FOTO také měsíčník Digitální fotomagazín a týdeník Respekt. Ceny do soutěže věnovala společnost Canon. Hlavní výhrou v každé ze tří kategorií je digitální zrcadlovka Canon, soutěžící na druhém a třetím místě se mohou těšit na kompaktní fotoaparáty téže značky.

Soutěžit můžete v jedné ze tří kategorií – les a příroda, výrobky ze dřeva, lidé a dřevo. Tyto kategorie tematicky odkazují na tři hlavní pilíře FSC – ekologický, sociální a ekonomický. Soutěž je součástí dlouhodobé kampaně, která má zvýšit povědomí veřejnosti o certifikovaných FSC® (Forest Stewardship Council®) výrobcích.


zpět na přehled