Novinky v ČR tisknout

Navštivte naše vzdělávací semináře k FSC certifikaci a EUTR

V rámci projektu Vzděláváním k šetrnému dřevu připravujeme pro zaměstnance firem z dřevozpracovatelského odvětví semináře na téma FSC certifikace a problematiky nařízení o dřevě EUTR. Vzdělávací semináře budou doplněny také e-learningem, který usnadní vzdělávání těm, kdo se jich nemohou aktivně účastnit.

Oba dva semináře se budou konat v Jihomoravském kraji v průběhu letních a podzimních měsíců, účast je zdarma, nutností je pouze registrace prostřednictvím formuláře, který najdete na našem webu. Termíny konání seminářů v letních měsících najdete níže, pro podzimní termíny prosím sledujte naše webové stránky.

Seminář o FSC certifikaci

Cílem je zprostředkovat aktuální informace o certifikaci zpracovatelského řetězce FSC a představit certifikační proces. Účastníci se seznámí s požadavky certifikačního systému FSC na certifikaci zpracovatelského řetězce dřeva.

Seminář k problematice EUTR

V roce 2013 vstoupila v platnost tzv. European Union Timber Regulation (EU TR), která postihuje dovoz a uvedení ilegálně dovezeného dřeva a produktů na trhy v Evropské Unii. Společnosti a podniky, které dovážejí či uvádí poprvé dřevo na trh EU, musí mít tzv. „systém náležité péče“, aby se zabránilo této trestné činnosti. Do této problematiky získají účastníci vhled na semináři k EUTR.

 

 


zpět na přehled