Novinky v ČR tisknout

Připravujeme kurzy a semináře o FSC a EUTR!

FSC ČR připravuje e-learningové kurzy a semináře na téma Certifikace zpracovatelského řetězce FSC a Evropské nařízení o dřevě EU Timber Regulation (EUTR) určené primárně pro firmy dřevozpracovatelského řetězce (Chain of Custody, C-o-C). Kurzy i semináře proběhnou během roku 2014, přihlášení a registrace jsou bezplatné. Pro aktuální termíny registrace a přihlášek sledujte naše webové stránky.

Tematické e-learningové kurzy budou dostupné online a zájemci se jich mohou zúčastnit po své regitraci. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení o absolvování jednotlivých kurzů. Lekce může účstník absolvovat dle volby nezávisle na testování a pořadí jednotlivých lekcí. Na konci kurzu účastník absolvuje závěrečný test pro kařdé téma zvlášť - FSC a EUTR. Pro úspěšné absolvování kurzu je třeba správně zodpovědět 80% otázek.

Semináře proběhnou během letních a podzimních měsíců v roce 2014. Pro aktuální termíny seminářů a přihlášek sledujte prosím aktuality FSC ČR a tyto webové stránky. Semináře budou probíhat v Jihomoravském kraji.

 


zpět na přehled